Respect Mu Online Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Respect Mu Online Forum
 
ИндексИндекс  Portal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  Respect-Mu  

 

 Относно скайп :)

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
AirwaveS
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 4
Join date : 21.05.2008

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyСря Май 21, 2008 5:40 pm

Lexey баце пускай си скайпа че кат ми трябваш немога те намеря пък и мисля че не само аз те търся lol! като видиш това съобщение пиши у скайп Smile (Аз съм FeelMyDance)
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: .....   Относно скайп :) EmptyЧет Май 22, 2008 2:15 pm

a e bratle nevlizam 6toto mn mn nese prebiram ui nas pak kogato se prebera vlizam ina4e zaredi servera nevlizam v skype sorry..... skoro 6te preinstaliram pc-to i sled preinstalaciqta vsi4ko 6te se opitam ad opravq .... nese trevojete Smile What a Face What a Face What a Face
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 22, 2008 3:26 pm

nameri li disk bre Wink haha ai opravqi go che si chakam kreditite veche 5 den Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 22, 2008 10:04 pm

кредитите на всички акаунти са върнати What a Face
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПет Май 23, 2008 4:45 pm

Neshto me sumnqva da sa vurnati zashtoto bqh pratil 5 SMS-a i bqh glasuval vednuj koeto e tochno 1275,a az imam 0.Nito ot SMS-ite,nito ot glasuvaneto mi sa vazstanoveni kreditite Question Mad
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyСъб Май 24, 2008 3:44 pm

В сайта на фирмата за смсите се записват номерата и текстовете на смсите. всеки един смс съм добавил на всеки акаунта ако сте сгрешили това нее моя работа, написал съм че , ненося отговорност за сгрешените от вас СМСи. Няма друг начин да небъдат доставени,(сега отивам на свадба довечера ще влеза в скайп: just_lexey аматйор пиши ми да проверя, малко вероятно но може да сам те пропуснал!!!) lol! lol! lol! afro afro flower
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
AirwaveS
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 4
Join date : 21.05.2008

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyНед Май 25, 2008 10:40 am

Не можах да разбера ти ся връщаш СМС-и от преди реса или докато нямаше СМС система?
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyНед Май 25, 2008 12:25 pm

докато неработеше СМС системата защото пишеше с най-големия шрифт, че СМС системата не работи а беха изпратили 30/40 смс-а и за това ги вастанових. ЧЕТЕТЕ ВЕЧЕ ПРАВИЛНО И НА СЯКАДЕ ЗАДА НЕСЕ БАРКАТЕ И ДА НЕ КАЖЕТЕ ЧЕ ВИ ЛАЖА ИЛИ ЧЕ НЕСТЕ ПРОЧЕЛИ
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
AirwaveS
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 4
Join date : 21.05.2008

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyНед Май 25, 2008 1:36 pm

Ами Lexey 3 фр-та пратиха тогава СМС номерите са им 0888949237 088235203 и 0884219220 а не съм си получил кредитите на ацц : airwaves
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПон Май 26, 2008 1:37 pm

Съжелявам братленце Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad нещо са били обаркани какото и да нее работело в сайта на фирмата се записват номерата и тези номера неса намерени Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПон Май 26, 2008 1:39 pm

също така няма регистрирани входящи СМСи с акаунт airwaves ;( нещо сте обаркали сж Sad Sad Sad Sad ПОПЪЛВАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО С ПЪЛНА ТОЧНОСТ СЪОБЩЕНИЯТА ЗАДА НЯМА РАЗПРАВИИ
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
AirwaveS
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 4
Join date : 21.05.2008

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПон Май 26, 2008 4:55 pm

е как уж бях с тях аз ги пратих тоест... и точно всичко беше :/
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПон Май 26, 2008 5:02 pm

Собстеника и каза че няма регистриран този номер с една дума 9999 несъществува просто е сложено служебно за това неси получил нищо.А колкото до парите нети е зело никакви пари.... както и на устаналите който се оплакват че неса получили кредити
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyВто Май 27, 2008 6:12 pm

Nqmah net nqkolko dena,taka che drasni kato shte vlizash v skype da znam se chuem,shtom kazvash tyi da e ne mi dreme za 10 leva i bez tva mai sh spiram serva,aide sys zdrave i drasni Wink
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyВто Май 27, 2008 7:29 pm

еми деа те знам как ти е скайпа и ми кажи поне що ще спираш да играеш
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 29, 2008 1:26 pm

Имаме се Ruslan Karaslavov съм аз,като си на линия драсни,а ще спирам не заради кредитите както казах през оная работа ми е за 10 кинта,но просто всеки 2-ри в сървъра играе с хак,всеки 5 има итеми с по 3 опции,всеки 10-ти има крила с 3 опции,всеки които е бил ГМ си хвърля боксове и после си ги слага на героя,като му правят КС дисконектва или идва и почва да бие зашото е много велик,прави евент пада хубав итем примерно Кинг+лък и той си го прибира,а и време не ми остава много за 5 дена съм направил...1 рес а преди правех по рес на 15 минути и това е общо взето.На теб ти пожелавам успех със сървъра и с другите начинания с които се занимаваш
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 29, 2008 2:27 pm

1. Парите неможе да ти ги е зело!!!!
2. Секи там с сетове и тн си ги е купил !!!!
3. Казал съм: "Хакерите казвате името на героя качвате пик в некой сайт и давате линк кам пика, зада докажете че е с хак и го банвам.Иначе нестава, се едно някой дам и каже aMaTboP е с хак и аз без доказателства без нищо банвам ... ке ли ще е...? Не нали. има правила спазват се. !!!!!
4. Докажете че ГМ-тата правят тези номера който каза ти и ще им се махнат прата !!!!
===================================================
това е пишете и това е. Ще бъдат блоквани хакерите, ще бъдат махани правата на ГМ-тата. Доказвайте и това е .....
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 29, 2008 3:21 pm

1. Фактурата на сметката друго показва,но нямам намерение да споря.
2.Да,за това става въпрос че си ги е КУПИЛ.
3.Как според теб като ти пратя снимка на някой герой със спийд ще разбереш,то се вижда в играта не може да се разбере от снимка.Примерите са много : герой 3 реса БК аз когато бях 22 ми прави КС,след 2 реса ==> той вече е 5 аз все още съм 22 не мога да хвана експ в буквалния смисъл на не мога,бия тантал идва даденото лице ***** почва да ме бие,аз също го почвам и той умира (тантала се намира на моста горе) след 3 секунди той идва пак и ме сваля с 1 хит а преди това ми правеше 7 дмг,отивам аз горе пак ме почва 7,7,7,7 дмг удрям го пада,след 3 секунди пак е при мен...
4.Питай приятеля си Ненко ако има честа да си признае евала,ако не само аз и той ше си знаем за какво става въпрос.
Върнете се в началото Go down
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 29, 2008 3:24 pm

Някак не ми се струва реално на 3-тия ден след реса няколко героя да имат по цели екс. сетове и оръжия,крила 2 левел +11 и др. и др.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 29, 2008 8:39 pm

Добре приемам за спеед хака и ти имам доверие сега, да ми кажеш имената на сичките герой който си сигурен че играят с хак зада си получат последствията.
и може да се разбере да речем върти бързо меча на снимката глеадм му статса 100 аги хаха ..... а ненко ще го предопреда за последен път и прио следващо оплакване му махам правата
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyЧет Май 29, 2008 10:29 pm

Сървърът ще остане без играчи ако ти кажа всички,за това ще спомена само най-наглата фигура от всичко която има и пръст в разпространяването на хака из сървъра или на кратко - *2-Lica* ,ако не е баниран вече
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПет Май 30, 2008 3:13 pm

този *2-lica* ще го блокирам добре нямаш проблеми...
сървъар сега има бъгове и нямам време да го оправя след като зема новата машина на сървъра ще оправя всичко Smile Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПет Май 30, 2008 10:00 pm

Добре,да я вземеш по-скоро тогава и да пуснеш сървъра на Retail 3 да няма бъгове и такива шитни Wink
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyПет Май 30, 2008 10:26 pm

искам на тази версия това е просто 97d+99i с пачове за 98r ако има някой който да помогне с бъговете ще му бъда благодарен Smile даже може да поговорим за наградка ако помогне за сичките Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
aMaTboP
Гост




Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) EmptyСъб Май 31, 2008 7:20 pm

Обясни какви са бъговете,имал съм сървър може и да успея да помогна с нещо study
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Относно скайп :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно скайп :)   Относно скайп :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Относно скайп :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Respect Mu Online Forum :: Respect Mu Forum :: Въпроси към администратора-
Идете на: