Respect Mu Online Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Respect Mu Online Forum
 
ИндексИндекс  Portal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  Respect-Mu  

 

 ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
*sc0r3r[ch0]*!
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 3
Join date : 02.06.2008

ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! Empty
ПисанеЗаглавие: ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!   ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! EmptyПон Юни 02, 2008 6:54 am

ADMINE ako moje6 da mi kaje6 za6to nqma server ot v4era disconnect me i posle nemoga da flqza sytrinta se opitvam da flqza pak nqma server zashto taka ????
Върнете се в началото Go down
respect
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 49
Join date : 01.06.2008

ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!   ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! EmptyПон Юни 02, 2008 9:17 am

пиши на кирилица!!!
Върнете се в началото Go down
*sc0r3r[ch0]*!
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 3
Join date : 02.06.2008

ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!   ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! EmptyПон Юни 02, 2008 12:03 pm

respect sujji ama neam nito FT2 nito dr pak na kirilica nemoga da pi6a 6tot ne znam kade sa bukvite na moqta klavietyra nema bulgarski BUKVI!!!
Върнете се в началото Go down
respect
Напредващ
Напредващ



Брой мнения : 49
Join date : 01.06.2008

ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!   ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! EmptyПон Юни 02, 2008 3:01 pm

Оооо ВЕЧЕ ПОЛУДЯВАМ!Защо няма сървър!Админа е в скайп а неще да ми отговори!Напрао полудявам!Пускай тоя сървър или поне кажи до кога няма да има сървър!Защо няма да има!Ще се ядосам и ще фана да се мана от тоя сървър накрая!Почвам да си обяснявам защо няма много хора!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 56
Join date : 18.05.2008
Местожителство : Пазарджик

ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!   ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! EmptyПон Юни 02, 2008 6:05 pm

Съжелявам много за това няма да се повтори. Бех в София и нямаше как да го оправя. Интернета е бил сптял и аз побеснях но нямах избур сорка отново
Върнете се в началото Go down
http://respect-mu.sytes.net
Sponsored content





ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!   ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?! Empty

Върнете се в началото Go down
 
ISKAM DA POPITAM ZASHTO NQMA SERVER OT VCHERA ?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Season5 +3D +Custom new wings, sets and weapons Server site http://unitedmu.com/ SERVER STATS Exp : 9999x Drops : 80% Shops: Exellent items and box of kundun in shop, Special shops: they appear randomly with good exellent items Reset: lvl 400, ke
» Server back online?!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Respect Mu Online Forum :: Respect Mu Forum :: Проблеми-
Идете на: